Vyhledávání


Kontakt

Kristýna Kárníková

+420 775 150 047

E-mail: kristyna.karnikova@seznam.cz

 

Zumba 

Jak jistě všichni víte, zakladatelem ZUMBY je Beto Perez z Columbie. Zumba je velmi dynamické cvičení při hudbě, založené na tanečních krocích salsy, merengue, reggaetonu, cumbie a dalších latinskoamerických a moderních tanečních stylů. Zumba spojuje základní principy aerobiku, rezistenčního a intervalového tréninku, posiluje a tvaruje postavu, spaluje tuky, prospívá srdci a uvolňuje nervové napětí. Je určená všem, bez ohledu na věk či pohlaví. Každý si ji zamiluje a do tančení dá "kus sám sebe".

Takže pojďme se společně pobavit a zapomenout na starosti všedních dnů ..........:-)

 

Alpinning

 
            Je indoor walking aktivita. Zjednodušeně se jedná o chůzi na páse zvaném Alpitrack.Jedná se o pás, který si             každý rozhýbe dle své síly a rychlosti chůze,nejedná se o běžící pás, který se pohybuje sám o sobě.Dále ke               konci hodiny posilujeme s pomůckami a na podložkách (není třeba nosit). Přijďte vyzkoušet!!!!:-)
 
 
 
 
 
 

Dance fitness workout

       Jde o mix několika stylů: Aerobiku, Zumby, Piloxingu a posilování na podložkách s možností využití pomůcek...dle mě vhodné pro nepříliš taneční a pro Ty,      co se zatím hledají ve sportovním odvětví.